دنیای ماموت پانل ساندویچ
نصب و بهینه سازی ساندویچ پانل

نصب و بهینه سازی ساندویچ پانل

 دراین پست میخواهیم شما را با نصب و بهینه سازی ساندویچ پانل آشنا کنیم و اینکه پانل ساندویچ چیست و چه کاربردی دارد – مراحل نصب ساندویچ پانل چیست – برسی نحوه نصب ساندویچ پنل- در نصب ساندویچ پانل چه ترتیبی را باید رعایت کنیم –  مزایای استفاده از ساندویچ پانل ادامه مطلب را ازدست ندهید .

ساندویچ پانل نوعی سقف و دیوار پیش ساخته عایق میباشد که برای پوشش سقف و دیوار میباشد و ساندویچ پانل بهترین و مناسبترین متریال برای پوشش سوله و سازه ای پیش ساخته و سنگین میباشد . ساندویچ پانل امروزه در صنعت ساختمان سازی و عمران رواج گسترده ای کرده است که به دلایل زیر میباشد . عایق مناسب گرما و سرما و صوت میباشد . ساندویچ پانل دارای مقاومت بالایی است و حشرات موذی به دلیل جنس ساندویچ پانل نمیتوانند نفوذ نمایند . دارای وزن سبکی میباشد و تحمل بار زیادی ر دارد . سادویچ پانل از نظر بهداشتی دارای تاییدیه می باشد و به دلیل اینکه زنگ نمیزند و اب در آن نفوذ نمی کند وبه همین دلیل قابلیت شستشو را دارد . ساندویچ پانل دارای تنوع بالای رنگ می باشد و زیبایی منحصر فردی به سازه یا ویلا و سوله میدهد .

برای نصب ساندویچ پانل نیاز به ابزار پیچیده ای نیست فقط به مهارت و تخصص خاصی نیاز دارد که نصابان شرکت دنیای ماموت دارای این مهارت میباشند که با تجربه خاص خود اقدام به اندازه گیری متریال می کنند و ابعاد مناسب ساندویچ پانل را برداشت و به شرکت تولید کننده ارائه میدهند

نصب و بهینه سازی ساندویچ پانل
نصب و بهینه سازی ساندویچ پانل

ساندویچ پانل سقفی نصب و بهینه سازی

ساندویچ پانل سقفی نوعی مصالح پیش ساخته عایق میباشد که به خاطر طراحی ساخت آن و دارا بودن گام برای پوشش سقف استفاده میشود ساندویچ پنل سقفی برای پوشش سقف سوله و سازه های صنعتی – تولیدی  کارگاهی – سالن های ورزشی و استخر – سالن های دامداری و گاوداری استفاده میشود و به دو صورت یکرو ورق و دورو ورق طبق سفارش و خرید مشتری تولید میشود .

ساندویچ پانل های سقفی در موازات شیب سقف و بر روی پروفیل های سقفی در هم چفت شده و بوسیله پیچ سرمته گالوانیزه واشردار نصب شده و به دلیل مقطع تولیدی آنها بصورت ذوزنقه ای شکل و گام دار پانل ها کاملا آب بند نصب می گردند .

برای نصب و جاگذاری ساندویچ پانل سقفی میتوانید با کارشناسان و مشاوران فنی شرکت تماس بگیرید.

ساندویچ پانل دیواری بهینه سازی و نصب

ساندویچ پانل دیواری نوعی مصالح پیش ساخته عایق میباشد که به خاطر طراحی ساخت آن به صورت دورو صاف و شیاردار تولیدمیشود ساندویچ پنل دیواری برای پوشش دیواره سوله و سازه های صنعتی – تولیدی  کارگاهی – سالن های ورزشی و استخر – سالن های دامداری و گاوداری استفاده میشود 

جهت نصب ساندویچ پانل های دیواری نیاز است که شاسی کشی با استفاده از پروفیل ها انجام گیرد ابعاد مقطع و سایز این پرو فیل ها به میزان بار باد, جهت آن و ارتفاع سازه بستگی دارد و پس از زیرسازی سازه توسط نصاب ابعاد دقیق پنل دیواری برآورد و محاسبه و تعیین میگردد. پانل های دیواری عموما به صورت عمودی نصب و شاسی کشی آن به صورت افقی انجام خواهد گرفت و در نهایت با استفاده از پیچ سرمته گالوانیزه بر روی سازه نصب میگردد.

نصب و بهینه سازی ساندویچ پانل

ساندویچ پانل سردخانه ای بهینه سازی و نصب

ساندویچ پانل سردخانه ای نوعی عایق پیش ساخته میباشد که برای ساخت و پوشش سقف و دیوار انواع سردخانه بالای صفر و زیر صفر و تونل انجماد کاربرد دارد . ساندویچ پانل سردخانه ای برای نصب به مهارت و تجربه کافی نیاز دارد تا سردخانه به صورت دقیق و مناسب دما را حفظ نماید . پنل سردخانه ای باید به صورت دقیق و درست درهم چفت و نصب شوند تا ازورود هرنوع هوا گرم یا سرد به داخل و یا از آن خارج نشود . ساندویچ پانل سردخانه ای از ضخامت 8 سانت الی 12.5 سانت تولید میشود .

ساندویچ پانل کلین روم بهینه سازی و نصب

ساندویچ پانل کلینروم که برای ساخت و پوشش سقف و دیوار انواع سازه های بهداشتی – بیمارستانی کاربرد و استفاده میشود و عموما به صورت پانل دیواری میباشد و به صورت دورو صاف و به رنگ سفید تولید میشود .و نصابان دنیای ماموت با بهترین وکیفت و سریعترین زمان ممکن نصب ساندویچ پانل کلین روم را نصب و اجرا می نمایند .

برای دریافت مشاوره رایگان و نصب و اجرای ساندویچ پنل کلین روم با کارشناسان سازه پوشش دنیای ماموت تماس بگیرید .

ورق آبرو که طبق ابعاد و مشخصات سوله طراحی و در شرکت ماموت تولید می شود ورق آبرو به صورت 2 میل به شکل جعبه ای تولید میگردد و توسط نصابان ماهر شرکت به روی سوله جوش و نصب می شود .آبرو جهت جمع آوری آب های روی سقف و انتقال آنها بر روی زمین مورد استفاده قرار میگیرد ورق آبروها معمولا از جنس ورق گالوانیزه به ضخامت 2 میلیمتر می باشند که در انتهای شیب سقف قرار میگیرند .

برای دریافت مشاوره رایگان و نصب و اجرای ورق آبرو با کارشناسان سازه پوشش دنیای ماموت تماس بگیرید .

ورق فلاشینگ سقف برای سوله دوشیب  به صورت زیر تاج و بالای تاج از ورق رویی پانل برای بستن درز  بین پانل ها به روی وسط شیب سقف سوله طراحی و نصب میگردد. ورق فلاشینگ به عنوان یک پوشش برای قسمت های خاصی از یک ساختمان مانند قرنیز پنجره ها – لبه های دیوار – سقف های شیروانی و …. مورد استفاده قرارمیگیر د که علاوه بر زیبایی و مقاومت – پوشاندن درزهای باقیمانده از اتصال ساندویچ پانل های سقفی ویا دیواری را نیز باعث میشود .فلاشینگ ها به گونه ای در محل اتصال دیواره ها و سقف ها نصب میشوند که ضمن پنهان کردن درز بین آنه به جلوگیری از نفوذ اب – گرد وغبار و هوابندی نیز کمک شایانی می کنند این پوشش ها به نیاز طرح شده در نقشه های مرتبط با نصب ساندویچ پانل ها , با شکل ها و مقاطع مختلفی تولید می شوند .

نصب و بهینه سازی ساندویچ پانل
نصب و بهینه سازی ساندویچ پانل

مزیت های ساندویچ پانل 

وزن سبک و قابل حمل 

نصب راحت و سریع 

عایق صوت – گرما – سرما 

مقاومت دربرابر فشار 

قابل شستشو بودن و ضد آب 

قیمت مناسب و به صرفه

شرکت دنياي ماموت در جهت بهبود روند رو به رشد خود و ارتقاي کيفي و کمي محصولات خود پذيراي نقطه نظرات خريداران و مشتريان گرامي خواهد بود . بدين منظور شما ميتوانيد از راه هاي زير با شرکت دنياي ماموت در ارتباط باشيد

7865 382 0912

2717 3222 028

دیدگاهتان را بنویسید