دنیای ماموت پانل ساندویچ

اتاق یخچالی

اتاق‌های یخچالی محفظه‌هایی هستند که به صورت استاندارد، جهت ذخیره سازی انواع مواد خوراکی، سبزیجات، مواد دارویی، لبنیات و… تولید و عرضه می‌شود. امروزه برای عایق بندی‌ بیشتر از مصالحی همچون ساندویچ پانل سقفی و دیواری جهت تولید انواع اتاق‌های حمل بار همچون اتاق یخچالی استفاده می‌شود

اتاق ایزوله

دنیای ماموت یکی از بزرگترین و معتبرترین تولید کننده های اتاق های یخچالی برای انوع کشنده مانند ایسوزو – نیسان و … در کشور میباشد که با ماشین آلات بهروز و رعایت استانداردهای روز و بانیرویی متخصص وفنی اقدام به ساخت و تولید انواع اتاق ایزوله و یخچال مینماید . شما خریداران و مشتریان محترم میتوانید با شماره گیری شماره های مرتبط با اتاق یخچالی و ایزوله ماموت مهمان مشاوره رایگان و اطلاع از چگونگی خرید اتاق یخچالی نیسان دنیای ماموت شوید

image

اتاق یخچالی از نظر دما

  • اتاق یخچالی زیر صفر
  • اتاق یخچالی بالای صفر
  • اتاق یخچالی حمل بستنی
  • اتاق یخچالی حمل مواد پروتئینی
  • اتاق یخچالی حمل گوشت و مرغ
  • اتاق یخچالی حمل دارو
image

ساندویچ پانل در تولید اتاق یخچالی

همان‌طور که پیش‌تر ذکر کردیم، از این اتاق‌ها جهت کنترل دما و برای حمل مواد غذایی استفاده می‌شود که پانل‌های ساندویچی نقش تعیین کننده‌ای در تولید این اتاق‌ها دارد. این پانل‌ها که معمولاً از دو لایه بیرونی و یک لایه فوم درونی مانند فوم پلی اورتان ساخته می‌شوند، خواص عایق عالی و یکپارچگی ساختاری را ارائه می‌دهند.

استفاده از ساندویچ پانل در تولید اتاق یخچالی مزایای بی‌شماری را به همراه دارد. در مرحله اول، این پانل‌ها عایق حرارتی کارآمد را تضمین می‌کنند و به حفظ دمای مطلوب در داخل فضای یخچال و در عین حال به حداقل رساندن مصرف انرژی کمک می‌کنند. هسته فوم پلی اورتان به عنوان یک مانع عایق عمل می‌کند که از انتقال حرارت جلوگیری کرده و دمای ثابتی را حفظ می‌کند.

علاوه بر این، ساندویچ پانل‌ها به راحتی نصب می‌شوند و به کارایی کلی فرآیند ساخت کمک می‌کنند. ماهیت سبک وزن این مصالح حمل و نقل را راحت‌تر کرده و سبب صرفه‌جویی در زمان و هزینه می‌شود. به طور کلی، استفاده از ساندویچ پانل در تولید اتاق حمل بار یخچالی برای ایجاد شرایط بهینه برای حفظ کالاهای فاسد شدنی ضروری است. خواص عایق عالی آن‌ها به همراه سهولت نصب، پانل‌ها را به انتخابی ارجح در این صنعت تبدیل می‌کند

بالای صفر دیواره‌هایی با ضخامت ۶ سانتیمتر دارد.
مخصوص حمل بستنی به‌صورت پلیتی با جداره‌هایی ۱۰ سانتیمتری است.
تولید اتاق ایزوله ماموت
برای ساخت اتاق ایزوله از مواد مختلفی می‌توان بهره برد که هرکدام کیفیت و دوام متفاوتی دارند. در تولید اتاق ایزوله ساندویچ پانلی ماموت از فوم باکیفیت پلی‌یورتان به‌عنوان هسته عایق و دو ورق آلوزینک استفاده می‌شود و بدین ترتیب سطح بالایی از عایق‌بندی حرارتی و برودتی تأمین می‌گردد. علاوه بر این اتاق‌های حمل بار ماموت مزایای دیگری هم دارند:

استحکام بالا و دوام در برابر ضربات وارده
امکان شستشو و عدم فرسایش در اثر شستشوی مداوم
ظاهر زیبا
ابعاد استاندارد و در نتیجه‌ی آن افزایش گنجایش و ظرفیت حمل بار
وزن سبک
استفاده از فوم پلی‌یورتان عامل اصلی در کاهش وزن اتاق ایزوله ماموت است که یک مزیت بسیار مهم نسبت به سایر اتاق‌های بار محسوب می‌شود. وزن سبک محفظه یا اتاق حمل بار، هم کنترل خودرو را برای راننده راحت‌تر می‌کند و هم سبب کاهش مصرف سوخت می‌شود. با کاهش هزینه‌های مربوط به مصرف سوخت خودرو، بازدهی اقتصادی به حداکثر ممکن می‌رسد.

انواع دستگاه سردکننده

این نوع دستگاه سردکننده جدا از کولر ماشین عمل می‌کند و قابلیت نصب بر روی خودروهای نیسان و آریسان را دارد. آنها ممکن است دارای یک یا دو فن باشند و دمای قابل انتظار آنها تا +5 درجه سانتیگراد است.

دستگاه سردکننده دو منبع تغذیه

این نوع دستگاه سردکننده قابلیت استفاده هم از برق شهر و هم از نیروی محرکه خودرو را دارد. دمای قابل انتظار برای این دستگاه‌های سردکننده -20 درجه سانتیگراد است.

دستگاه‌های سردکننده این نوع دارای کمپرسور جدا از خودرو هستند. آنها تنها با استفاده از برق شهر عمل می‌کنند و دمای قابل انتظار آنها -30 درجه سانتیگراد است.

بله، اتاق‌های حمل بار یخچالی را می‌توان به صورت سفارشی و بر اساس نیاز مشتری در ابعاد و ظرفیت‌های متفاوت طراحی و تولید کرد