دنیای ماموت پانل ساندویچ

نصب ساندویچ پانل

نصب و بهینه سازی ساندویچ پانل

 دراین مقاله شما را با نصب و بهینه سازی ساندویچ پانل آشنا کنیم و اینکه پانل ساندویچ چیست و چه کاربردی دارد – مراحل نصب ساندویچ پانل چیست – برسی نحوه نصب ساندویچ پنل- در نصب ساندویچ پانل چه ترتیبی را باید رعایت کنیم –  مزایای استفاده از ساندویچ پانل ادامه مطلب را ازدست ندهید

نصب و بهینه سازی ساندویچ پانل

ساندویچ پانل نوعی سقف و دیوار پیش ساخته عایق میباشد که برای پوشش سقف و دیوار میباشد و ساندویچ پانل بهترین و مناسبترین متریال برای پوشش سوله و سازه ای پیش ساخته و سنگین میباشد . ساندویچ پانل امروزه در صنعت ساختمان سازی و عمران رواج گسترده ای کرده است که به دلایل زیر میباشد . عایق مناسب گرما و سرما و صوت میباشد . ساندویچ پانل دارای مقاومت بالایی است و حشرات موذی به دلیل جنس ساندویچ پانل نمیتوانند نفوذ نمایند . دارای وزن سبکی میباشد و تحمل بار زیادی ر دارد . سادویچ پانل از نظر بهداشتی دارای تاییدیه میباشد وبه دلیل اینکه زنگ نمیزند و اب در آن نفوذ نمیکند وبه همین دلیل قابلیت شستشو را دارد . ساندویچ پانل دارای تنوع بالای رنگ میباشد و زیبایی منحصر فردی به سازه یا ویلا و سوله میدهد .

برای نصب ساندویچ پانل نیاز به ابزار پیچیده ای نیست فقط به مهارت و تخصص خاصی نیاز دارد که نصابان شرکت ما دارای این مهارت میباشند که با تجربه خاص خود اقدام به اندازه گیری متریال می کنند و ابعاد مناسب ساندویچ پانل را برداشت و به تولید کننده تحویل میدهند

image

خدمات نصب شرکت دنیای ماموت

  • نصب ساندویچ پانل سقفی
  • نصب ساندویچ پانل دیواری
  • نصب ساندویچ پنل سردخانه ای
  • نصب و اجرای پانل کلین روم ( اتاق تمیز)
  • نصاب ورق آبرو
  • نصب ورق فلاشینگ و نما دامپا
image

قیمت نصب ساندویچ پانل

برای تعین قیمت نصب ساندویچ پانل عواملی همچون محل پروژه + ضخامت ساندویچ پانل + ارتفاع سوله و نوع سازه ( دوشیب یا یک شیب یا هلالی بودن سازه ) تاثی گذار میباشند برای دریافت قیمت دقیق نصب ساندویچ پانل و آبرو ورق فلاشینگ با کارشناسان و مشاوران نصب شرکت دنیای ماموت تماس بگیرید .

7865 382 0912     2717 3222 028

مزایای همکاری با شرکت ما

ثبت سفارش و خرید ساندویچ پانل 

کارشناسي برای کاهش هزینه مشتریان

پشتیبانی رایگان از صفر تا صد پروژه همراه با گارانتی

  ارسال فوری پیش فاکتور رسمی

طراحی و مشاوره دقیق ابعاد ساندویچ پنل

حمل و نقل اصولی و استاندار ساندویچ پانل ها 

نصب و اجرا ساندویچ پانل همراه با گارانتی

از ساندویچ پانل برای پوشش سقف و دیوار ساختمان‌های اقامتگاهی، اداری، تجاری، آموزشی، سالن‌های صنعتی، سردخانه‌ها، کلین روم‌ها، آشیانه هواپیما‌ها، سوله‌های کشاورزی، سالن‌های ورزشی، انبار سیلو‌ها، گاوداری‌ها، مرغداری‌ها و بسیاری از موارد دیگر استفاده می‌شود

چرا ساندویچ پانل (Sandwich Panel) جایگزین مناسبی برای مصالح سنتی است؟


وزن بسیار کم انواع عایق حرارتی مورد استفاده در لایه میانی ، سبب کاهش بسیار زیاد وزن ساندویج پانل ها می شود. یک دیوار ساخته شده از ساندویچ پنل در مقایسه با موارد مشابه سیمانی یا آجری گاه تا پنجاه برابر سبک تر است. این مسأله به ویژه برای مقابله با زلزله و کاهش هزینه های جانبی بسیار مهم است.

ساختار و وزن بسیار کم ساندویچ پانل ها در مقایسه با مصالح سنتی ساختمانی ، موجب مقاومت بسیار زیادی تحت انواع بارهای فشاری و ضربه ای می شود . نیرویی وارده به خوبی در این پانل ها جذب شده و نیروهای ضربه ای خنثی می شود.

دنیای ماموت دارای تیم اجرایی متخصص و مجربی است که می توانید جهت نصب و اجرای ساندویچ پانل از متخصصین ما خدمات عالی دریافت نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان و اطلاع از قیمت نصب هر متر مربع ساندویچ، با ما در ارتباط باشید .

۷۸۶۵ ۳۸۲ ۰۹۱۲ و ۲۷۱۷ ۳۲۲۲ ۰۲۸

با شماره تماس 7865 382 0912

در شبکه های اجتماعی ایتا – سروش – واتساب و تلگرام به صورت آنلاین با ما در تماس باشید و مشاوره رایگان درباره خرید و ثبت سفارش ساندویچ پانل – اتاق ایزوله و نصب و اجرای پانل درتماس باشید .