دنیای ماموت پانل ساندویچ

قیمت محصولات


عوامل گوناگونی در تعیین قیمت ساندویچ پانل، کانکس و اتاق ایزوله و یخچالی و سایر محصولات دنیای ماموت موثر هستند. برخی از این عوامل در سطح کلان بر روی روند تولید و قیمت تولیدات اثر می گذارند و برخی دیگر مرتبط به مشخصات فنی و ویژگی‌های اختصاصی خود کالا هستند.

قیمت ساندویچ پانل

دنیای ماموت به عنوان یکی از بزرگترین فعالان اقتصادی کشور , تمامی تولیدات و محصولات خود را با بالاترین استانداردهای کیفی عرضه میکند . این دستاورد بزرگ حاصل خط مشی مجموعه و تحقق بخشیدن به شعار تجربه بهترین ها (Experience The Best) است .

تلاش دنیای ماموت این است که ضمن استفاده از بهترین مواد اولیه و اتکا به پشتوانه دانش فنی نیروهای متخصص و خطوطط تولید مدرن , سفر خوبی را برای مشتریان رقم بزند تا بتواند به افزایش رضایتمندی مشتریان در بازارهای داخلی و خارجی دست یابد

ساندویچ پانل‌ها در انواع مختلفی تولید می‌شوند که هر یک مشخصات فنی و ویژگی‌های فیزیکی، مکانیکی و شیمیایی خاص خود را دارند. برای انتخاب نوع ساندویچ پانل باید شرایط اقلیمی منطقه، نوع کاربری و… را در نظر داشت.

image

مهم‌ترین عوامل تاثیر گذاردر قیمت پانل - کانکس - اتاق یخچالی

  • جنس ورق (گالوانیزه، آلوزینک و آلومینیوم )
  • ضخامت ورق ( 5 دهم یا 4 دهم )
  • نوع فوم (معمولی (PUR) یا کندسوز (PIR))
  • جنس رنگ و ضخامت پوشش رنگ
  • دانسیته فوم
  • شرکت تولید کننده
image

برای بررسی عوامل کلان و خارج از سازمان که بر قیمت تولیدات اثرگذار هستند می‌توان از تحلیل (PESTEL) استفاده کرد. پستل زیرساختی برای بررسی تأثیر عوامل کلان بیرونی بر عملکرد تولیدکننده و فرایند تولید است. واژه پستل (PESTEL) در واقع مخففی از حروف اول ۶ عامل کلان اصلی است که عبارت‌اند از: عوامل سیاسی ، اقتصادی ، اجتماعی ، تکنولوژیکی ، محیطی  و قانونی. هر یک از این عوامل در سطحی کلان و در مقیاس کشوری یا حتی منطقه‌ای تعریف می‌گردند اما بر هر فعالیت تولیدی و در نتیجه تعیین قیمت نهایی تولیدات اثرگذار هستند. نوسان نرخ ارز، دستورالعمل‌های مالیاتی، قوانین مرتبط با صادرات و واردات، روابط دوستانه با کشورهای تولیدکننده مواد اولیه و… از جمله این عوامل کلان می‌باشند. این عوامل بخصوص بر هزینه‌های مربوط به تهیه مواد اولیه پانل اثر می‌گذارند. ۷۵ تا ۸۰ درصد از قیمت ساندویچ پانل مربوط به ورق، ۱۸ تا ۲۳ درصد مرتبط به فوم عایق و در نهایت ۲ تا ۳ درصد تحت‌ تأثیر سایر عوامل است. بدین ترتیب مشخص است که عوامل کلان تا چه حد می‌توانند بر قیمت نهایی ساندویچ پانل مؤثر باشند. با هر تغییری در نرخ ارز و یا قوانین واردات، قیمت ورق و فوم و در نتیجهٔ آن قیمت نهایی پانل تغییر خواهد کرد.

سوالات در مورد خدمات

با توجه به اینکه قیمت مصالح در بازار دارای نوسان است، لذا نمی‌توان قیمت ثابتی را برای محصولات اعلام نمود . شما میتوانید با کارشناسان ما در شرکت تماس بگیرید و قیمت روز دریافت نمایید .

 

واحد سنجش قیمت ساندویچ پانل چیست ؟

واحد سنجش ساندویچ پانل مترمربع است که روی همین واحد قیمت گذاری می‌ شود

عواملی همچون نوع کشنده ( نیسان – ایسوزو  5 تن یا 6 و 8 تن – خاور و …) بالای صفر یا زیر صفر بودن باتوجه به درخواست متری بر روی قیمت تاثیر گذار میباشد .

دنیای ماموت دارای تیم اجرایی متخصص و مجربی است که می توانید جهت نصب و اجرای ساندویچ پانل و قیمت تمامی محصولات  از متخصصین ما خدمات عالی دریافت نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره ، با ما در ارتباط باشید . ۷۸۶۵ ۳۸۲ ۰۹۱۲ و   ۲۷۱۷ ۳۲۲۲ ۰۲۸ 

برحسب شرایط سازه و اقلیم محل پروژه ضخامت ساندویچ پانل متغیر خواهد بود برای انتخاب دقیق و با توجه به بودجه اقتصادی با مشاوران ما در شرکت تماس بگیرید . مطمئن باشید انتخابی درست و به صرفه در انتضار شماست .