دنیای ماموت پانل ساندویچ

کانکس مسکونی

کانکس مسکونی از جمله پرکاربردترین انواع اتاقک پیش‌ساخته در جهان است که هم برای اسکان موقت و هم برای اقامت طولانی‌مدت قابل استفاده است.

کانکس مسکونی دنیای ماموت

 کانکس مسکونی می‌تواند دقیقاً مانند خانه‌های معمولی دارای فضاهای مختلف و تجهیزات رفاهی کامل باشد. کانکس مسکونی بسته به نیاز خریدار و نوع استفاده (موقت یا دائم) در ابعاد مختلف تولید می‌شود و می‌تواند دارای آشپزخانه، اتاق، حمام و… باشد. نوع و توان تأسیسات سرمایشی و گرمایشی کانکس به نیاز مشتری، مساحت کانکس و گاه شرایط آب‌و‌گاهی منطقه مورد نظر بستگی دارد. اتاقک پیش‌ساخته مسکونی را می‌توان با اهداف مختلف و به منظور کاربردهای متفاوتی تهیه کرده و مورد استفاه قرار داد رویه‌های آزمایش پایه نصب شده را بدون پارادایم‌های متمرکز بسازید. سرمایه فکری تطبیقی نام تجاری برای آمادگی وب انعطاف پذیر.

image

مشخصات فنی کانکس مسکونی

  • کانکس مسکونی ماموت دارای دیوارهای از جنس ساندویچ پانل با ضخامت ۴ سانتیمتر است
  • و عایق ساندویچ پانل مورد استفاده از نوع پلی یورتان با دانسیته ۲±۴۰ كیلوگرم بر متر مكعب می‌باش
  • ورق‌های پانل از نوع پیش‌رنگ شده هستند. ورق فلزی ساندویچ پانل نقش قابل‌توجهی در دوام و البته زیبایی کانکس دارد
  • . ورق‌های پانل دارای رنگ کوره‌ای هستند که ثبات بسیار بالایی دارد
  • سقف کانکس مسکونی ماموت از ساندویچ پانل ۵ سانتیمتری دورو ورق
  • شاسی کف کانکس مسکونی از نوع اسکیددار متشکل از دو عدد تیرآهن ۱۸ (IPE) می‌باشد. کلاف کف این کانکس از پروفیل فولادی با مقطع نبشی است که استقامت و استحکام زیادی دارد
image

قیمت کانکس ماموت

قیمت اتاقک پیش‌ساخته به چندین عامل مختلف وابسته است. کاربری و ابعاد، متریال مورد استفاده در ساخت و البته تجهیزات کانکس بیشترین تأثیر را بر قیمت آن دارند. با مقایسه عملکرد و قیمت اتاقک‌های پیش‌ساخته با سازه‌های سنتی هم‌متراژ، مشخص است که استفاده از کانکس از جنبه اقتصادی به‌ صرفه‌تر است. کارشناسان ماموت ساختمان همواره آمادگی دارند تا به شما در زمینه انتخاب کانکس مشاوره داده و قیمت هر یک از انواع اتاقک پیش‌ساخته را به شما اطلاع دهند. با کارشناسان ما در تماس باشید تا در سریع‌ترین زمان پاسخ تمام سوالاتتان را دریافت نمایید مشترک در حالی که زیرساخت های B2B. با انرژی در مورد روش‌های عملکردی توانمندسازی برای 24/365 محصول قابل تحویل با اشتیاق مذاکره کنید.

سوالات متداول در مورد کانکس

کانکس ها ساختمان های پیش ساخته ای هستند که طول عمر بالایی دارند و بطور میانگین حدودا ۵۰ سال قابل استفاده میباشند. البته عوامل محیطی مانند باد شدید، برف و باران، رطوبت و مهمتر از همه شرایط و نحوه استفاده، در ماندگاری آنها تاثیرگذار میباشد.

امکان جداسازی و حمل کانکس به محل دیگه وجود دارد؟

یکی از برترین مزیت های کانکس ها قابلیت حمل و نقل آنها میباشد، از آنجا که این ساختمان های پیش ساخته دارای سیستم مدولار و پیچ و مهره ای هستند، براحتی قابل جداسازی و انتقال به مکانی دیگر را دارند.

توجه داشته باشید که در مونتاژ مجدد، امکان استفاده دوباره از بعضی مصالح جداسازی شده، وجود ندارد و حداکثر حدود ۱۰% از مصالح نیاز به نوسازی خواهند داشت .

 

 

بطور معمول دیوارهای خارجی کانکس ها دارای سیستم پانلی با یونولیت به ضخامت ۱۰ سانتیمتر هستند که در برابر ساختمان های بتن آرمه کلاسیک، عایق حرارتی و صوتی بسیار قوی تری میباشد. یونولیت با چگالی بالا در میان پانل های دیوار قرار میگیرد و پشم شیشه و پشم سنگی در سقف.

خیر . امکان ساخت کانکس ها در ابعاد دلخواه وجود دارد و تولید و ساخت آنها کاملا مطابق میل و سلیقه مشتریانصورت میگیرد. کانکس اداری با چند اتاق، کانکس ویلایی بصورت دو طبقه، کانکس نگهبانی با امکانات ویژه و …

متناسب با کاربری و ابعاد موردنظر مشتری، از یک اتاق و یک سالن تا چندین اتاق و چند سالن، هر یک در پلان های مختلف تولید میگردند.