دنیای ماموت پانل ساندویچ

درباره ما

ماموت در حال حاضر یکی از بزرگ‌ترین مجتمع‌های صنعتی کشور است که علاوه بر تولید انواع محصولات، زمینه اشتغال بیش از ۵۰۰۰ نفر را فراهم نموده است. بخش مهمی از زیرساخت‌های اقتصادی کشور بخصوص در حوزه صنعت ساختمان و حمل کالا وابسته به تولیدات ماموت می‌باشند. البته مشتریان ماموت محدود به داخل کشور نیستند

شرکت دنیای ماموت سابقه طراحی و اجرای سازه‌ها و ساختمان‌هایی با کاربری‌های گوناگون را دارد.

کانکس‌های ماموت به علت استفاده از ساندویچ پانل‌های باکیفیت در تولید آنها کارایی و بازدهی بسیار بیشتری نسبت به اتاقک‌های بنایی و کانکس‌های ورقی دارند. ماموت تمام انواع کانکس (کارگاهی، نگهبانی و…) را با ابعاد استاندارد و تجهیزات پیشرفته تولید می‌نماید. اتاق‌های ایزوله ماموت نقش مهمی در حمل کالا در داخل شهرها برعهده دارند. حفظ کیفیت کالاهای تند مصرف (FMCG) در زمان حمل وابسته به عملکرد مطلوب اتاق ایزوله است. ماموت اتاق‌های ایزوله را در دو مدل اصلی شامل اتاق حمل بار استاندارد و اتاقک حمل بار یخچالی تولید می‌نماید. حوزه فعالیت ماموت محدود به طراحی و تولید محصولات صنعتی نیست. این مجموعه در عرصه‌های مرتبط دیگر از جمله طراحی و اجرای ساختمان‌ها هم حضور دارد. شرکت‌های وزنه، سازه سوله و ماموت ساختمان از جمله مهم‌ترین زیرمجموعه‌های گروه ماموت هستند

image
image

25+
سال سابقه

image

آشنایی با دنیای ماموت

دنیای ماموت هر یک از این تولیدات را در انواع گوناگون و متناسب با نیازهای مشتریان تولید می‌نماید. در زمینه ساندویچ پانل،  دنیای ماموت با تولید بیش از ۶.۰۰۰.۰۰۰ مترمربع پانل در سال بیشترین تیراژ تولید را در ایران و خاورمیانه دارد. این شرکت از با کیفیت‌ترین مواد اولیه (فوم و ورق) در تولید پانل استفاده می‌کند. ماموت اولین آزمایشگاه تخصصی ساندویچ پانل در کشور را تأسیس نموده و تمام تولیدات این شرکت پیش از تحویل به مشتریان از لحاظ کیفی مورد ارزیابی دقیق قرار می‌گیرند و از انطباق کامل آنها با استانداردهای بین‌المللی اطمینان حاصل می‌شود.

مزایای همکاری با شرکت دنیای ماموت

  • نیروی متخصص و کارآمد
  • تیم پشتیبانی فروش
  • تیم پشتیبانی نصب و اجرا
  • راهنمایی خرید ساندویچ پانل با کیفیت
  • قیمت مناسب
  • تضمین کیفیت و اصالت کالا
  • تحویل سریع و فوری محصول
  • معرفی نصاب معتبر

دنیای ماموت

آشنایی با ماموت
آشنایی با ماموت

شرکت ماموت در دهه هشتاد فعالیت خود را در زمینه طراحی و مدیریت اجرای پروژه‌های ساختمانی آغاز کرد. این شرکت متخصص طراحی و اجرای ساختمان‌ها با متریال‌های مدرن و سیستم‌های سازه‌ای نوین است. ماموت تمام مراحل احداث پروژه‌ها را از آغاز تا پایان ساخت برعهده می‌گیرد و در نهایت پروژه تکمیل شده و آماده بهره‌برداری را به کارفرما تحویل می‌دهد. استفاده ماموت ساختمان از ساندویچ پانل و سایر دستاوردهای جدید صنعت ساختمان سبب شده تا سرعت اجرای سازه‌ها و ساختمان‌ها افزایش یافته و از اتلاف زمان و هزینه‌ها جلوگیری شود. یکی از مهم‌ترین نقاط قوت ماموت ساختمان سرمایه‌های انسانی این شرکت هستند. تیم فنی شرکت ماموت ساختمان شامل برترین متخصصان سازه و مهندسان عمران و معماری کشور است. این شرکت در اجرای پروژه‌ها و برای نصب پانل‌ها تیمی از نصابان حرفه‌ای، آموزش‌دیده و باتجربه را به کار می‌گیرد و مهندسین ناظر شرکت بر تمام مراحل نصب نظارت دارند. تا به امروز بسیاری از برندها و شرکت‌های مطرح و معتبر کشور، طراحی و اجرای پروژه‌های خود را به ماموت ساختمان واگذار کرده‌اند که در اینجا به برخی از آنها اشاره می‌شود.

شرکت مهرام - شرکت شیر آلات رابو - شرکت ارم بیشه - شرکت گاز پارسیان - شرکت تهویه تهران - شرکت مهرام و ...  برخی از شرکت های یی هستند که بعد از بررسی های میدانی و فنی دنیای ماموت را برای اجرای پروژه خود انتخاب نموده اند .

آشنایی با ماموت
آشنایی با ماموت

 

شرکت ماموت  سابقه طراحی و اجرای سازه‌ها و ساختمان‌هایی با کاربری‌های گوناگون را دارد. ساخت سازه‌های وسیع مانند کارخانه و انبار و فضاهای خاص از جمله سردخانه و اتاق تمیز تخصص ماموت ساختمان است. علاوه بر این ماموت ساختمان از جمله اندک شرکت‌هایی است که در زمینه طراحی و اجرای پروژه‌ها به‌ صورت پیش‌ساخته سابقه درخشانی دارد و از پشتوانه فنی و اجرایی لازم برای احداث ساختمان‌های پیش‌ساخته برخوردار است.

دنياي ماموت توليد کننده انواع ساندويچ پانل سقفي و ديواري – سردخانه اي و کلين روم و انواع اتاق هاي يخچالي بالاي صفر و زير صفر براي تمامي کشنده ها با بالاترين کيفيت و استاندارد روز دنيا ميباشد .