دنیای ماموت پانل ساندویچ

زمان تحویل پانل

شرکت سازه پوشش ماموت با ظرفیت تولید سالانه 6.000.000 متر مربع انواع ساندویچ پانل سریعترین زمان تحویل با حفظ حداکثر کیفیت را دراختیار مشتریان قرار میدهد .

image

همراهی با مشتری

خط مش این شرکت در هیچ زمانی صرفا فروش محصول به مشتری نبوده ,جهت رسیدن به هدف نهاییکه همانا راه اندازی واحد مربوطه میباشد را سرلوحه کارخود قرار داده است .

در این راستا همواره برقراری ارتباط نزدیک با مشتریان به منزله ضمانت و بیمه عمر شرکت بوده است تمرکز و توجه ویژه به خواستهای  مشتریان آگاهی و درک مشکلات اصلی صاحبان صنایع

از چارچوب‌های چابک برای ارائه خلاصه‌ای قوی برای مرورهای سطح بالا استفاده کنید. رویکردهای تکراری برای شرکت

image
image

با بروز دادن یک سری رفتارها می توانیم مشتری  را مطمئن کنیم که ما به سخنان او گوش می دهیم و بدین ترتیب حس مثبتی در او ایجاد کنم

انتقال حس مثبت به مشتری

مراحل خرید و ثبت سفارش ساندویچ پانل

image

صدور پیش فاکتور

بعداز تماس مشتری با شرکت به کارشناسان فروش ما ارتباط داده میشوند که بعداز گرفتن مشخصات فنی ارایه داده شده توسط مشتری کارشناسان فروش پیش فاکتور قیمت ساندویچ پانل را به مشتری ارایه میدهند .خریدار پس از بررسی اقدام به خرید میکند
image

تایید قرارداد

بعداز پرداخت پیش پرداخت توسط خریدار به شماره حساب شرکت واعلام حواله یارسید بانکی و دادن ابعاد مورد نیاز پروژه (مشاوره با کارشناسان نصاب ) قرارداد تنطیم وبرای خریدار محترم فرستاده میشود . وبعداز تایید قرارداد توسط مشتری مراحل تولید ساندویچ پانل شروع میشود
image

مرحله تولید ساندویچ پانل

زمان تولید ساندویچ پانل برای تولید ساندویچ پانل سقفی و دیواری و انواع فلاشینگ و آبرو به طور تقریبی 10 الی 20 روز کاری درنظر گرفته شده است و بعداز تولید و تسویه حساب نهایی توسط خریدار محصول تولید شده برای بسته بندی فرستاده میشود.
image

بسته بندی ساندویچ پانل

نوع سته بندی ساندویچ پانل ها ی این شرکت به گونه ای است که در هنگام بار گیری و تخلیه کمترین آسیب متوجه محصول میباشد .همین بسته بندی علاوه بر تضمین سلامت محصول حین بارگیری و حمل ,سرعت جا به جای ساندویچ پانل را در محل اجرا افزایش می دهد .
image

بارگیری و تحویل ساندویچ پانل

شرکت دارای اداره تحویل میباشد که بعداز مرحله بسته بندی به این بخش ارجاع داده میشود که محصول بارگیری و در محل پروژه تحویل داده شود . وخریدار محترم بدون هیچ نگرانی وزحمتی محصول خودرا با همکاری وکمک کارشناسان فروش و نصاب در محل اجرا تحویل میگیرد .
image
بعد از تمامی مراحل بالا مهمترین و حیاتی ترین مرحله نصب و اجرای ساندویچ پانل می باشد که توسط نصابان شرکت سازه پوشش دنیای ماموت با برترین کیفیت و رعایت استانداردها نصب و اجرا میگردد.

صداقت در بیان

زمان تحویل ساندویچ پانل

در فروش صداقت اولین شرط است. جای هیچ شکی نیست که بزرگ ترین نشانه احترام به مشتری ، صداقت در بیان است.

وقتی بدانیم که هنر بزرگ بازاری امروز، «نگه داشتن مشتری» است نه «فروش محصول به او»، متوجه اهمیت صداقت بیان می شویم