دنیای ماموت پانل ساندویچ
ساندویچ پنل سقفی دنیای ماموت

ساندویچ پنل سقفی دنیای ماموت

ساندویچ پانل سقفی دنیای ماموت

ساندویچ پانل های سقفی جزو مصالحی هستند که برای پوشش سقف ساختمان ها بکار می روند تا از آنها در برابر شرایط طبیعی چون برف و باران و طوفان و… محافظت کنند. اصولا ساختار ساندویچ پنل ها از دو ورق و یک هسته میانی تشکیل یافته است که با توجه به جنس ورق ها یا عایق به کار رفته در آنها از ویژگی های نسبتا متفاوتی هم برخوردار هستند. در واقع این مصالح ساختمانی مورد استفاده برای سقف می بایست علاوه بر محافظت از ساختمان ها در برابر شرایط جوی خارجی، حداقل عایق حرارتی و عایق آب و رطوبت و صدا نیز باشند. امروز از ساندویچ پانل سقفی علاوه بر پوشش سقف ساختمان ها برای مصارف دیگری چون سقف سازه های صنعتی، کارخانه ها، انبارها و سوله ها و … استفاده می گردد.

درباره مشخصات فنی ساندویچ پانل سقفی دنیای ماموت 

در نگاه اول تمامی ساندویچ پانل ها به یک شکل به نظر مییرسند اما نکات بسیار مهم در کیفیت و مشخصات فنی مواد اولیه مورد استفاده در ساخت ساندویچ پانل ها وجود دارد که باعث بالا رفتن طول عمر و حفظ خصوصیات محصول در بلند مدت میشوند . 

بدیهی است که در فرآیند تولید ساندویچ پانل های صقفی دنیای ماموت مواد اولیه مختلفی استفاده میشود , اما در ذیل به 2 مورد از اهم آنها میپردازیم .

ساندویچ پانل سقفی دنیای ماموت
ساندویچ پانل سقفی دنیای ماموت

در خصوص مشخصات فنی ورق های مورد استفاده پانل سقفی 

ورق های تولید شده توسط چه کارخانه ای و باچه استانداردهایی تولید شده اند؟

ضخامت ورق ها به چه میزان است و تلورانس ضخامت بر مبنای چه استانداردی است ؟

از آنجا که میزان پوشش روی () در ورق های گالوانیزه و یا میزان پوشش روی , آلومینیوم و سیلیکون در ورق های آلوزینک , کاملا مرتبط با مدت زمان ایجاد خوردگی در ورق ها میباشد , این میزان پوشش بسیار حاءز اهمیت است و نهایتا به طول عمر بیشتر محصول مرتبط است 

موضوع بسیار اهمیت دیگر جنس , نوع و ضخامت پوشش رنگ بر روی ساندویچ پانل است . بدیهی است استفاده از پوشش رنگ سوپر پلی استر به جای رنگ پلی استر معمولی و نیز ضخامت میزان پوشش رنگ , تفات شایانی در کمک به طول عمر بالاتر محصول و همچنین میزان رنگ پریدگی در طول زمان خواهد داشت .

میزان مقاومت مکانیکی یک ساندویچ پانل سقفی کاملا مرتبط با تعداد و ارتفاع گام هایی است که بر روی ورق های آن ایجاد شده است , لذا دقت نظر بر روی نقشه ساخت ساندویچ پانل نیز بسیار حاءز اهمیت است .

جزییات فنی و نحوه همپوشانی ساندویچ پانل های سقفی از عوامل مهم دیگری است که به حفظ دمای محیط کمک بسیار شایانی میکند .

در خصوص مشخصات فنی فوم پلی یورتان مورد استفاده ساندویچ پانل سقفی 

ساندویچ پانل سقفی دنیای ماموت
ساندویچ پانل سقفی دنیای ماموت

از آنجا که برای تشکیل یک فوم پلی اورتان که باعث عایق دمایی شدن یک ساندویچ پانل سقفی میشود  نیاز به ترکیب مواد اولیه ای منجمله پلی یول , ایزوسیانات , کاتالیزورها , و دیگر افزودنیهی تکمیل کننده فرآیند ساخت و گاز حجم دهنده میباشد . بسیار حاءز اهمیت و مهم است که این مواد اولیه دارای چه کیفیتی و ساخت کدام کارخانه و کشور باشد 

زمانی که پایه های اصلی تولید فوم پلی یورتان از متریالی با کیفیتی پایین باشند نهایتا باعث از دست رفت خواص اصلی محصول نهایی می شوند مواردی مانند ایجاد ترک و شکستن فوم بادکردن ساندویچ پانل منقبض شدن یا Shrinkage شدن فوم , جدا شدن فوم پلی اورتان از ورق و …

باعث افتخار است که دنیای ماموت با رعایت بالاترین استانداردهای مرتبط و استفاده از بهترین مواد اولیه و جدبد ترین تکنولوژی های جهان , توانسته است حرف اول کیفیت در صنعت تولید ساندویچ پانل در کشور را داشته باشد و شعار تجربه بهترین ها را به تحقق برساند .

مشخصات فنی ورق مورد استفاده پانل سقفی

یکی دیگر از اجزای اصلی تشکیل دهنده ساندویچ پانل سقفی ورق میباشد که در دوسمت ساندویچ پنل سقفی قرار میگیرد .

این ورق از نوع فولاد فرم دهی شده با گریدهای ختلف میباشد که در کارخانه های فولاد به روش نورد گرم تولید میگردد و درصد عناصر شیمیایی تشکیل دهنده آلیاژ ورق موجب استحکام مکانیکی و فرم پذیری بالای ورق شده و همین امر استفاده از این نوع ورق ها جهت استفاده در تولید سازه های پیش ساخته و ساندویچ پانل رایج نموده  است .

انتخاب نوع پوشش روی سطح ورق های ساندویچ پانل به عوامل محیطی از جمله اقلیم منطقه از نظر رطوبت , بارش برف و باران , نرخ خوردگی , ارتفاع از سطح دریا , دما و میزان تابش اشعه خورشید آن منطقه که قرار است پروژه در ان احداث گردد و همچنین نوع فعالیت یا بهره برداری صورت گرفته پس از احداث پروژه بستگی دارد . 

ساندویچ پانل سقفی دنیای ماموت
ساندویچ پانل سقفی دنیای ماموت

ورق هایی که در ساخت ساندویچ پانل مورد استفاده قرار میگیرند عبارتند از 

گالوانیزه, آلومینیوم , آلوزینک , استیل 

ابعاد تولید ی ساندویچ پانل سقفی دنیای ماموت 

طول برش از 2 متر الی 13.60 میباشد 

نوع پوشش ورق : به صورت دورو ورق یا یک رو ورق یک رو فویل 

ضخامت ساندویچ پنل سقف : cm 8 ,  cm 6 , cm 5 , cm 4 ,cm 10  میباشد .

کاربری ساندویچ پانل سقفی دنیای ماموت 

پوشش سقف سوله و سازه های فلزی کارخانجات صنعتی , کارگاه ها , انبارها , سالن های ورزشی , مرغداری , دامداری , استخر و … کاربرد دارد .

قیمت ساندویچ پانل سقفی دنیای ماموت

قیمت ساندوچی پنل سقفی براساس نوع ورق و ضخامت ساندویچ پانل و نوع پوشش ورق متغیر میباشد به طور مثال قیمت ساندویچ پنل سقفی دورو ورق گالوانیزه 4 سانت با ساندویچ پنل سقفی یکرو ورق گالوانیزه 4 سانت دارای تفاوت میباشد . از شما مشتریان وخریداران محترم خواستاریم برای دریاقت قیمت دقیق ساندویچ پنل های سقفی دنیای ماموت با ما تماس بگیرید .

ساندویچ پانل سقفی دنیای ماموت
ساندویچ پانل سقفی دنیای ماموت

امروزه به دلیل تولید کنندگان زیاد و متفرقه و رقابتی شدن قیمت پانل دربازار برخی تولید کنندگان برای پایین آوردن قیمت تولیدی ساندویچ پانل خود اقدام به دستکاری در استانداردهای توید ساندویچ پانل نوع فوم و ورق پانل مینمایند که نهایتا به مقاومت پانل پیش ساخته اسیب وارد میگردد.

مزیت های ساندویچ پانل سقفی دنیای ماموت 

قیمت مناسب و مقرون به صرفه 

عایق صوت , گرما و سرما 

دارای تنوع رنگ و زیبایی 

وزن سبک و حمل و نقل آسان 

قابل مونتاز و دمونتاژ شدن

نصب راحت و سریع

ارتباط با ما 

09123827865 

02832222717

دیدگاهتان را بنویسید