دنیای ماموت پانل ساندویچ
اتاق یخچالی ایسوزو 8 تن

اتاق یخچالی ایسوزو 8 تن

اتاق یخچالی ایسوزو 8 تن

زنجیره سرد به سلسله فعالیت های بدون وقفه تولید , ذخیره سازی , و توزیع در داخل یخچال ( در دمای کنترل شده ) گفته میشود . این زنجیره تامین به منظور ماندگاری و حفظ کیفیت مطلوب موادغذایی منجمد و محصولات دارویی در دمای پایین انجام میگیرد .

شرکت دنیای ماموت به عنوان اولین و بزرگترین تولید کننده ی اتاق های یخچالی و ایزوله نقش مهمی در زنجیره سردکشور به عهده دارد و انتخاب اول شرکت های دارویی برای حمل دارو به سراسر کشور و خارج از کشور اتاق های ایزوله و یخچالی دنیای ماموت میباشد .

یخچال ایسوزو جزء ماشین های نیمه سنگین ی میباشدکه در بازار وجود دارد . ایسوزو یخچال باعث میشود تا زمانی که محصولات مختلف را در داخل اتاقک یخچال قرارمیگیرد میزان سرمایی که برای موادی که در داخل ماشین قرار میگیرد را تنظیم و کنترل خواهد کرد .

اتاق یخچالی ایسوزو 8 تن
اتاق یخچالی ایسوزو 8 تن

مشخصات اتاق و شاسی اتاق یخچالی ماموت

ایسوزو 8 تن  ( ابعاد بیرونی )

طول :4.80   عرض: 2.20   ارتفاع :  2.20

ساختار شاسی اتاق دارای شاسی مخصوص پیچ مهره ای از ورق ST.37 , ST.52 خمکاری شده با استحکام بالا که جهت مقاومت بیشتر در برابر خوردگی با رنگ پودری پوشش داده شده است  و ساختار اتاق از ساندویچ پانل مخصوص با پوشش دو رو ورق آلوزینک , ضخامت ورق داخلی 0/5mm ضخامت ورق بیرونی 0/7mm fi w,vj پیش رنگ شده ( با 25 میکرون رنگ کوره ای از رو 6 میکرون رنگ پرایمر از زیر ) به همراه عایق فوم پلی اورتان آلمانی با دانسیته 55 ضخامت ساندویچ پانل دیواری جانب اتاق ها 6 سانت و دیواره جلو و سقف 8 سانتی متر و ضخامت کف پانل 10 سانتی متر با استراکچر مخصوص از زیر پوشش فایبر گلاس و از رو با قابلیت نصب ریل آلومینیوم و ورق آجدار آلومینیوم میباشد .

مونتاژ اتاق و قطعات وابسته بدون استفاده از پرچ و توسط چسب مخصوص بادوام و استحکام بالا میباشد .

دارای درب دولنگه مخصوص با یراق آلات از نوع استنلس استیل و سیستم روشنایی استاندارد ماموت

اتاق یخچالی ایسوزو 8 تن
اتاق یخچالی ایسوزو 8 تن

متعلقات اتاق یخچالی

سپر عقب و لزومات استاندارد ملی ایران

اقلام قابل سفارش درب عقب تک لنگه یا دو لنگه و درب بغل قابل سفارش

تجهیزات سفارشی اتاق های حمل بار

درب بغل : 150*90 / 165*90 / 170*90 / 190 *90 سانتیمتر – گلگیر 2/4 عدد – جعبه ابزاربزرگ به ابعاد 480*480* 1000 میلیمتر – جعبه ابزار کوچک به ابعاد 450*450*410 میلیمتر – پروفیل های آلومینیومی بیرون رنگی – قفل و بست درب های عقب  ایتالیایی- سپر

اتاق های یخچالی دنیای ماموت با بکارگیری آخرین فناوری سوپر فاین پلی اورتان و همچنین وزن بهینه و قابلیت حمل باربیشتر و درنهایت هزینه پایین تر جایگاه ویژه ای را درعرصه حمل و نقل ایمن به خود اختصاص داده اند.

 کاربری اتاق های یخچالی ماموت

اتاق یخچالی حمل دارو – اتاق یخچالی برای حمل فراوردهای خام دامی و لبنی و بستنی , پروتئینی , گوشت و مرغ , مواد غذایی منجمد قابل استفاده میباشند

با ماموت رویاها واقعی میشوند.

قیمت اتاق یخچالی ایسوزو

قیمت اتاق یخچالی ایسوزو 8 تن براساس نوع و ضخامت ساندویچ پانل و بالای صفر و زیر صفر بودن و دو منظوره بودن آن و دیفراستار و نوع یونیت بستگی دارد و قیمت با توجه به مشخصات درخواستی مشتری و خریدار گرامی اعلام میشود . شما با خرید از مجموعه ماموت میتوانید از مزایای مشاوره رایگان فنی قبل از ثبت سفارش استفاده نمایید .

اتاق یخچالی ایسوزو 8 تن
اتاق یخچالی ایسوزو 8 تن

نحوه ثبت سفارش و دریافت پیش فاکتور اتاق یخچالی ایسوزو

بعد از تماس با کارشناسان فروش شرکت نوع درخواست و مشخصات فنی اتاق یخچالی مورد نظر خود را با توجه به نوع کاربری اتاق یخچالی به کارشناسان فنی ما ارائه دهید تا پیش فاکتور و قیمت اعلامی به شما داده شود و پس از واریز پیش پرداخت و امضای قرارداد ارسالی اتاق مورد نظر برای ساخت و تحویل در پروسه تولید قرار میگیرد . شما میتوانید از طریق شماره های ذیل با کارشناسان فنی شرکت در ارتباط باشید

7865 382 0912

2717 3222 028

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

دیدگاهتان را بنویسید